00
dni do Konferencji

Zaproszenie Zarządu Sekcji

Szanowni Państwo, Drodzy Członkowie i Sympatycy SENiT PTK

Od wielu lat spotykamy się, najpierw w Kościelisku, od kilku lat w Zakopanem. Zgłębiamy tajniki nauki zwanej elektrokardiologią w jej bardzo różnych aspektach. Teraz spotkamy się już po raz dwudziesty piąty! To dowodzi jak ważna, potrzebna, ale również ciekawa i fascynująca jest elektrokardiologia. Potwierdza to również stale rosnąca liczba uczestników Konferencji i członków Sekcji Elektrokardiologii Nieinwazyjnej i Telemedycyny PTK.

Zapraszamy ponownie na kolejne Kasprowisko, tym razem Jubileuszowe, które odbędzie się w dniach 6-9.03.2019 w Hotelu Mercure w Zakopanem. Ponownie będziemy dyskutować o zagadkach EKG, przyglądać się ciekawym zapisom, wspólnie je analizować. Jak zawsze będzie czas na zapoznanie się z nowymi technologiami i nowinkami współczesnej elektrokardiologii. To wszystko odbywać się będzie pod przewodnim hasłem „25 lat minęło, a elektrokardiologia nadal ciekawa i aktualna!”

Program naukowy tworzymy tak, aby sprostać Państwa oczekiwaniom. Postaramy się wypełnić go ciekawymi sesjami dydaktycznymi, jak również tak bardzo przez Was lubianymi – sesjami praktycznymi, pozwalającymi na aktywne uczestnictwo i dzielenie się swoimi uwagami i doświadczeniami. W czasie wszystkich tych sesji, jak zawsze na naszych konferencjach, można nie tylko posłuchać wykładów najlepszych specjalistów – ekspertów elektrokardiologii, ale również zadać im pytanie, czy prosić ich o wyjaśnienie jakiegoś trudnego problemu czy budzącego wątpliwości przypadku klinicznego.

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia w marcu!

Przewodniczący Komitetu Naukowego
Przewodniczący SENiT PTK
dr hab.n.med. Krzysztof Szydło

Ta konferencja to nie tylko okazja do poszerzania swojej wiedzy, ale również możliwość spotkania się, porozmawiania o problemach innych niż zawodowe i naukowe. W czasie tego wyjątkowego, Jubileuszowego Spotkania musi być czas na jedno i drugie. Stąd motto naszego spotkania
Uczymy się razem, Bawimy się razem, Jesteśmy razem – XXV lat Konferencji SENiT

Przewodniczący Komitetu Naukowego
Przewodniczący SENiT PTK
dr hab.n.med. Krzysztof Szydło

Zaproszenie Komitetu Organizacyjnego

Szanowni Państwo!

To dla mnie wielki zaszczyt przewodniczyć Komitetowi Organizacyjnemu XXV Konferencji SENiT Kasprowisko 2019. Jak wiecie, nasza doroczna konferencja odbędzie się po raz 25., czeka nas więc piękny jubileusz. Dodatkowo mały jubileusz obchodzi Kasprowisko, bo Hotel Mercure Kasprowy Zakopane będzie gościł nasze spotkanie po raz piąty! Jak pamiętają stali bywalcy, wcześniej przez 20 lat było “Kościelisko”, a gościł nas niezapomniany WDW.

Dwadzieścia pięć lat to dużo i mało. Człowiek w takim wieku kończy studiować, zaczyna pracę zawodową. Z młodości przechodzi niepostrzeżenie w wiek dorosły. Myślę, że konferencja SENIT dorosłość osiągnęła już wcześniej, teraz tylko systematycznie rozwija się i rośnie. Przybywa nam uczestników i stałych, zaprzyjaźnionych bywalców, w skali ogólnopolskiej staliśmy się trzecią co do wielkości konferencją kardiologiczną w kalendarzu.

To wszystko zobowiązuje, dlatego też zaplanowana na 6-9 marca 2019 roku Konferencja będzie pod wieloma względami wyjątkowa. Planujemy dla uczestników wiele specjalnych atrakcji, przede wszystkim naukowych, ale też i jubileuszowych, przewidzieliśmy między innymi specjalną Galę XXV-lecia, w czasie której czeka Was moc wrażeń, będzie też Sesja “Specjalna Niespodzianka Sponsora Głównego”, nadzwyczajne wydanie Maratonu EKG, którego tematem będzie liczba “25” i wiele wiele innych. Ważnym elementem Konferencji będą wybory nowych władz Sekcji, na które już dziś wszystkich naszych członków serdecznie zapraszamy.

Rejestracja na Konferencję wraz z możliwością rezerwowania noclegów w Hotelu Kasprowy otwarta zostanie 15 września. Spodziewając się sporego zainteresowania konferencją i noclegami sugerujemy nie zwlekać z rejestracją, bo centrum kongresowe nie jest z gumy i ilość uczestników Kasprowiska musi być ograniczona.

Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia w marcu w Zakopanem!

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego
Bartosz Szafran

Spodziewając się sporego zainteresowania konferencją i noclegami sugerujemy nie zwlekać z rejestracją, bo centrum kongresowe nie jest z gumy i ilość uczestników Kasprowiska musi być ograniczona.

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego
Bartosz Szafran

March 6, 2019

Walne Zgromadzenie członków SENiT PTK - I termin

Maraton EKG - Część I

"25"

Walne Zgromadzenie członków SENiT PTK - II termin

Maraton EKG - część II

"25"

March 7, 2019

Sesje naukowe, warsztaty

Uroczysta Gala 25-lecia Konferencji SENiT Kościelisko/Kasprowisko

March 8, 2019

Sesje naukowe, warsztaty

March 9, 2019

Sesje naukowe, warsztaty

Koleżanki i Koledzy,

Zapraszam na Maraton EKG - tradycyjnie już na inaugurację corocznej Konferencji SENiT. To będzie 25 konferencja i z tego powodu tematem przewodnim Maratonu jest liczba "25" (można też wykorzystać kolor srebrny - "srebrne gody" jako wątek przewodni). Trzeba to wykorzystać w prezentacji przypadku ale nie może chodzić o przesuw EKG. Pozostawiam szerokie pole dla Waszej kreatywności. Zapraszam do przysyłania przypadków opartych o wszelkiego rodzaju zapisy EKG - spoczynkowe, długotrwałe, wysiłkowe, event, EGM, ze smarftona, tabletu, komputera.

Krótki opis przypadku z kluczowym zapisem (zapisami) proszę nadsyłać na adres ekg@ikard.pl w terminie do 31.12.2018. Proszę zaznaczyć kategorię potencjalnego Prezentera - Debiutant czy "Recydywista".

Do zobaczenia na Kasprowisku!

Rafał Baranowski

25

Edycja

850

Uczestników

120

Wykładowców

60

Sesji

Sponsorów zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu

Kontakt

Noclegi i dojazd

Zapraszamy do Hotelu Mercure Kasprowy w Zakopanem

Miejsce

Hotel Kasprowy to wyjątkowy obiekt położony na zboczu Gubałówki, na przepięknej polanie Szymoszkowej. Pomimo bliskości centrum (20 min. pieszo) goście hotelu mogą cieszyć się tu pełnym spokojem i ciszą. W hotelu do dyspozycji gości znajduje się basen oraz sauny, siłownia, czytelnia, restauracja i bar. W bezpośrednim sąsiedztwie obiektu znajdują się korty tenisowe oraz, czynna cały rok, kolejka linowa.

Sale konferencyjne

Doskonale wyposażone centrum konferencyjne, świetna kuchnia i przepiękny widok na panoramę Tatr - położony w samym sercu gór Hotel Kasprowy słynie z najwyższej jakości oferowanych usług. Mieści się tu aż 13 przestronnych, profesjonalnie przygotowanych i wyposażonych sal konferencyjnych w hotelu, które łącznie pomieszczą nawet 1150 osób. Hotel dysponuje zewnętrznym parkingiem i garażem, łącznie posiadając 230 miejsc parkingowych.