00
dni do Konferencji

Zaproszenie Komitetu Organizacyjnego

Szanowni Państwo!

Nasze Kasprowisko (niegdyś Kościelisko) czyli Konferencja Szkoleniowa Sekcji Elektrokardiologii Nieinwazyjnej i Telemedycyny Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego wchodzi w drugie ćwierćwiecze istnienia. Nasze doroczne spotkanie w Zakopanem ma już ugruntowaną pozycję w dynamicznie rosnącym rynku konferencji o tematyce kardiologicznej, z roku na rok rośnie liczba uczestników, wykładowców, sesji naukowych i warsztatów.

Mamy zatem powody do zadowolenia, ale nadal chcemy się rozwijać i zmieniać na lepsze. Jak co roku szykujemy dla Was bardzo interesujący program naukowy. Nie zabraknie w nim tak lubianych przez Was sesji praktycznych, w czasie których będzie okazja do wspólnej z polskimi autorytetami analizy ciekawych zapisów EKG, holterów, testów wysiłkowych, zapisów pozyskanych w technice telemedycznej. Oczywiście tradycyjnie Konferencję rozpoczniemy kultowym już Maratonem EKG, o którym szerzej możecie przeczytać nieco niżej.

Oczywiście w programie znajdzie się wiele sesji naukowych dotykających problematyki szeroko rozumianej rejestracji elektrycznej pracy serca, arytmologii, arytmogenezy zarówno w kontekście diagnostycznym, jak i terapeutycznym. W czasie Kasprowiska 2020 jednym z wiodących tematów będzie dynamicznie rozwijająca się telemedycyna. Oczywiście do współtworzenia konferencji zaprosimy zaprzyjaźnione Sekcje PTK - Rytmu Serca, Kardiologii Sportowej, Niewydolności Krążenia, Rehabilitacji Kardiologicznej i Fizjologii Wysiłku, czy Pielęgniarek i Techników Medycznych. Tradycjnie elementem Konferencji będą warsztaty Cardiology meets Physics and Mathematics.

Jak co roku ponad 100 zaproszonych wykładowców, najlepszych z najlepszych polskich kardiologów-elektrokardiologów zagwarantuje niezmiernie wysoki poziom merytoryczny konferencji.

W tym roku chcemy Państwa, Członków SENiT zaprosić na Nadzwyczajne Walne Zebranie, w czasie którego będziemy chcieli podjąć ważne dla przyszłości Sekcji decyzje. To bardzo ważne, by było nas na tym spotkaniu jak najwięcej, Zarząd sekcji pragnie mieć jak najmocniejszą delegację do działań reformujących i zmieniających Sekcję..

Spotkajmy się zatem w marcu w Zakopanem.

Spodziewając się sporego zainteresowania konferencją i noclegami sugerujemy nie zwlekać z rejestracją, bo centrum kongresowe nie jest z gumy i ilość uczestników Kasprowiska musi być ograniczona.

Przewodniczący Komitetu Naukowego Kasprowisko 2020
Przewodniczący SENiT PTK
Bartosz Szafran

March 4, 2020

Egzamin EKG, Maraton EKG

March 5, 2020

Sesje naukowe, warsztaty, sesje prac oryginalnych, sesje satelitarne

March 6, 2020

Sesje naukowe, warsztaty, sesje prac oryginalnych, sesje satelitarne

March 7, 2020

Sesje naukowe, warsztaty, sesje prac oryginalnych, sesje satelitarne

Szanowni Państwo,

Gdyby sparafrazować znany tekst, to można by zaśpiewać „EKG każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej. Ale nie o to chodzi jak co komu wychodzi…”

Zapraszam po raz czternasty do udziału w tradycyjnym już Maratonie EKG. Maraton to forum przypadków klinicznych, w których istotną rolę odgrywają badania EKG - spoczynkowe, wysiłkowe, wielodobowe, z badań Event, ze smartfonów czy też z zapisów z urządzeń wszczepialnych. Tematem naszego spotkania w 2020r będzie hasło: „To EKG nauczyło mnie...”

Podzielcie się z innymi uczestnikami swoimi doświadczeniami z elektrokardiografią i praktyką kliniczną. Czekam na Państwa propozycje. Mamy czas na prezentację maksimum 25 przypadków - 13 miejsc jest zarezerwowanych dla „Debiutantów”. Teamatycznie - kilka miejsc jest zarezerwowanych dla przypadków opartych na rejestracjach EKG przy pomocy smartfonów. Trzy miejsca czekają na ciekawe przypadki z fejsbookowej grupy Lubię EKG.

Krótki opis przypadku z kluczowym zapisem (zapisami) proszę nadsyłać na adres ekg@ikard.pl w terminie do 31.12.2019. Proszę zaznaczyć kategorię potencjalnego Prezentera - Debiutant czy "Recydywista" oraz informację, czy przypadek pochodzi z grupy Lubię EKG

Do zobaczenia na Kasprowisku!

Rafał Baranowski

Opłaty

Opłata zjazdowa
Zawiera lunch i kolację w Czwartek 7 marca.

Do 31 października:
 • Członkowie SENiT - 550PLN
 • Nie członkowie SENiT - 650PLN
Do 3 lutego:
 • Członkowie SENiT - 700PLN
 • Nie członkowie SENiT - 800PLN
Do 3 marca:
 • Członkowie SENiT - 850PLN
 • Nie członkowie SENiT - 950PLN
Na miejscu: 1000 PLN

Pozostałe stawki

 • Studenci - 100PLN
 • Osoba towarzysząca
  (udział w elementach pozamerytorycznych konferencji) - 250PLN
 • Pielęgniarki, ratownicy medyczni, technicy medyczni, członkowie SENiT lub SPiTM - 300PLN
 • Uczestnik warsztatów „Cardiology Meets Physics and Mathematics” nie będący lekarzem - 300PLN
 • Pierwszy autor przyjętej pracy - 50%
 • Obiadokolacja w środę 4 marca - 75 PLN
 • Lunch piątek 6 marca lub sobotę 7 marca - 70 PLN
 • Kolacja w piątek 6 marca - 110 PLN

Rezygnacja

Do 31 grudnia:
 • Zwracamy 100% opłaty zjazdowej
Od 1 do 31 stycznia:
 • Zwracamy 50% opłaty zjazdowej
Po 1 lutego:
 • nie zwracamy opłaty zjazdowej

Szanowni Państwo! Pokoje w hotelu KASPROWY wyczerpane

Opłata zjazdowa i nocleg

AQUARION
Dla jednej osoby
Zawiera nocleg w pokoju jednoosobowym w hotelu Aquarion w dniach 4-7 marca i opłatę zjazdową.
Nie zawiera dodatkowego wyżywiena w hotelu Kasprowy.

 

 • 1750 PLN

AQUARION
Dla dwóch osób
Zawiera nocleg w pokoju dwuosobowym dla 2 osób w hotelu Aquarion dniach 4-7 marca,
opłatę zjazdową dla 2 osób.
Nie zawiera dodatkowego wyżywiena w hotelu Kasprowy.

 • 2400 PLN
Organizator przewiduje wahadłowe transfery Aquarion - Kasprowy - Aquarion

Szanowni Państwo! Pokoje w hotelu KASPROWY wyczerpane

All Inclusive

AQUARION
All One
Zawiera nocleg w pokoju jednoosobowym w hotelu Aquarion w dniach 4-7 marca wraz ze śniadaniem, opłatę zjazdową oraz wyżywienie w Hotelu Kasprowy.

 • 2050PLN

AQUARION
All Two
Zawiera nocleg w pokoju dwuosobowym dla 2 osób w w hotelu Aquarion dniach 4-7 marca wraz ze śniadaniem, opłatę zjazdową dla 2 osób oraz wyżywienie w Hotelu Kasprowy dla 2 osób.

 • 3050PLN

Fee and Food
Zawiera opłatę zjazdową oraz wszystkie posiłki (z wyjątkiem śniadań) w dniach 4-7 marca w hotelu Kasprowy.

do 15 lutego: 900PLN
Po 15 lutego: 1000PLN

 

Organizator przewiduje wahadłowe transfery Aquarion - Kasprowy - Aquarion

26

Edycja

850

Uczestników

120

Wykładowców

60

Sesji


Sponsorów zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu

Kontakt

Miejsce obrad

Zapraszamy do Hotelu Mercure Kasprowy w Zakopanem

Hotel Mercure Kasprowy w Zakopanem - Sale konferencyjne

Doskonale wyposażone centrum konferencyjne - położony w samym sercu gór Hotel Kasprowy słynie z najwyższej jakości oferowanych usług. Mieści się tu aż 13 przestronnych, profesjonalnie przygotowanych i wyposażonych sal konferencyjnych w hotelu, które łącznie pomieszczą nawet 1150 osób. Hotel dysponuje zewnętrznym parkingiem i garażem, łącznie posiadając 230 miejsc parkingowych.

Polecane hotele

Hotel Aquarion

ul. Jagiellońska 29, 34-500 Zakopane

Hotel Aquarion **** to elegancki, czterogwiazdkowy obiekt zlokalizowany przy ulicy Jagiellońskiej w Zakopanem. Kilkuminutowy spacer dzieli go od serca Zakopanego - ulicy Krupówki. Z głównego dworca autobusowego i kolejowego, do Hotelu Aquarion jest jedynie 500 metrów, natomiast do Hotelu Mercure Kasprowy – niespełna 4 km. Obiekt oferuje 136 komfortowych, klimatyzowanych i bogato wyposażonych pokoi. Na jego terenie znajduje się lobby bar ze wspaniałym widokiem, a także restauracja, której odwiedzenie gwarantuje niezwykłe doznania smakowe oraz wizualne.

Hotelowi Goście, w każdej dobie pobytu, mogą przez jedną godzinę korzystać z wodnych atrakcji Aqua Parku Zakopane – udając się tam korytarzem, który bezpośrednio łączy oba obiekty. Dodatkowo do dyspozycji Gości Hotelu Aquarion są dwie sauny oraz salka cardio.